Zprávy

Vyjakomy se vrací ke svému vlčímu já

Vyjakomy se vrací ke svému vlčímu já

redakce | Zprávy | 01.09.2016

Včera, 31. 8. 2016 vypustila kapela Vyjakomy do světa nový videoklip. Je k písni Vlkům z jejich druhého studiového alba ONI. Pod režisérským dohledem Davida Borovičky, jenž se také postaral o scénář, kameru i střih, vzniklo během léta video vyprávějící příběh chlápka, který se po bolavých vztahových veletočích vrací zpátky k sobě. Vrací se do svého vlčího já.


Požadovanou atmosféru klip dostal díky natáčení v osobitých interiérech bývalé továrny na lustry Eliáška v Kamenickém Šenově. V hlavních rolích se objevuje Lukáš Obermajer a jeho vlk Falco. Album ONI vznikalo v kopřivnickém studiu Animan pod producentskou taktovkou Tomáše Neuwertha a vyšlo u Červeného koně.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nový singl sunnbrella

redakce 05.02.2025

David Žbirka alias sunnbrella vydává videoklip o toxické lásce a sebezničení.

Farabi Toshiyuki Suzuki a Blind Ruler Cursed Land v Recyklu

redakce 05.02.2025

Japonský umělec, DJ a hudebník hraje na několik tradičních i elektronických nástrojů (shamisen, kytara, baskytara, syntezátory, perkuse), z nichž některé si sám vyrobil.

Festival Slunovrat přiveze projekt Komara

redakce 05.02.2025

Spoluhráči King Crimson či Stinga jsou třešničkou na pestrém dortu opavského festivalu.

Vychází nová deska Viah

redakce 04.02.2025

Release zabývající se intervencemi v portugalském městečku, interakcemi s okolím, společnými improvizacemi a tvorbou.

Aiko s novým singlem

redakce 04.02.2025

Singl Cleopatra má i vizuální zpracování, kterého se chopila Kiti Wullich.

Finneas na Colours of Ostrava

redakce 04.02.2025

Sólová tvorba Finnease se na rozdíl od spolupráce v sourozeneckém duu soustřeďuje více na práci s živými nástroji a kapelní přístup.

Brno není New York

Darja Moravová 03.02.2025

Z Brna si všichni rádi děláme srandu, ono to teda vzhledem k titulkům typu „Muž z Brna vystrašil sousedku krtkovým dortem“ ani moc jinak nejde.

Ari Eldjárn a hřejivý stand-up

redakce 03.02.2025

Stejně jako dokázal islandský nároďák porazit ten anglický, poráží Ari Eldjárn frontu komiků z mnohem větších zemí.

Festival Boskovice zveřejňuje první jména

redakce 03.02.2025

O kulturně bohatý začátek letních prázdnin se již tradičně postará festival pro židovskou čtvrť, který letos vstupuje do svého 33. ročníku.

Heartnoize lákají na Two Shell, LUCI, Shovel Dance Collective nebo Raüla Refreeho

redakce 02.02.2025

Barcelonský producent a skladatel Raül Refree se pohybuje na pomezí experimentální hudby, populární produkce a filmových soundtracků.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace